Суперкубок України

У 2015-му році доля Суперкубка України була вирішена на останніх секундах. Тоді за рахунку 0:0 арбітр Анатолій Жабченко призначив пенальті у ворота киян вже в доданий час матчу. При цьому з поля за фол останньої надії був вигнаний голкіпер Динамо Олександр Шовковський. Замін у киян вже не було, а тому в ворота став Олександр Драгович. Серб не зміг парирувати удар Даріо Срни з «точки», а через кілька хвилин Бернард встановив остаточний рахунок 2:0 і приніс трофей Шахтарю.

Матчі Шахтаря і Динамо завжди проходять дуже емоційно, тим більше, коли на кону стоїть трофей. У поєдинках за Суперкубок України нерідко футболісти діяли жорстко, а часом грубо. Оцінити це можна в відео нижче.

Емоції вирують і на трибунах. Часом фанатам теж не вдається тримати себе в руках. Так в 2017-му році вболівальники київського Динамо перервали матч, кинувши фаєр в штрафний майданчик Андрія Пятова. Заспокоїти ультрас вдалося лише капітану киян Андрію Ярмоленку.

Вилучення невід'ємна частина поєдинків за Суперкубок України. Ось і в минулому році на останніх хвилинах матчу між Шахтарем і Динамо сутичка Тотовицького і Кендзьора на останніх хвилинах матчу в підсумку вилилася в вилучення Микити Бурди і Ісмаїлі.

Емоції в Суперкубку киплять не тільки на полі та трибунах, а й на тренерській лаві. Наставники команд емоційно реагують на епізоди гри, часом втрачаючи голову.

Footballua.tv проведе онлайн-трансляцію матчу Динамо — Шахтар. Все найцікавіше про Суперкубок дивіться в нашій спецтемі. Тут ви можете стежити за відео, новинами та аналітикою даного протистояння.

Нагадаємо, раніше хавбек Шахтаря Веллінгтон Нем став гравцем Флуміненсе на правах оренди.

Також раніше повідомлялося, що глава селекційної служби Шахтаря відмовився переходити в португальський клуб.

Трансферне вікно ще відкрите. Дізнавайся про останні переходи першим! Читай наш телеграм-канал.