Рахім Стерлінг

Рахім Стерлінг Фото:: Getty Images

У матчі першого туру АПЛ зійшлися Вест Гем і Манчестер Сіті. Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу чинного чемпіона з рахунком 5:0.

На 25-й хвилині поєдинку «городяни» розмочили рахунок - відзначився Габріель Жезус. Даний гол був єдиним у першому таймі.

У другій половині гри команда Хосепа Гвардіоли буквально знищила суперника. Подвоїти перевагу гостям вдалося на 51-й хвилині - постарався Рахім Стерлінг. На 75-й хвилині англієць оформив дубль, довівши рахунок до розгромного. Через 11 хвилин взяттям воріт відзначився Серхіо Агуеро. Крапку в матчі в доданий час поставив хет-трик Стерлінга.

Відзначимо, що захисник Манчестер Сіті Аолександр Зінчненко провів на полі весь матч. У свою чергу, вінгер Вест Гема Андрій Ярмоленко, з невідомих причин залишився поза заявкою на дану зустріч.