Эдуард Соболь

Эдуард Соболь Фото:: Footboom

У матчі шостого туру чемпіонату Бельгії Брюгге на своєму полі приймав Генк. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний результат - 1:1.

Першого взяття воріт уболівальникам довелося чекати до 41 хвилини. На щастя для публіки, розмочити рахунок вдалося гравцям Брюгге - відзначився Сімон Делі. Даний гол виявився єдиним у першому таймі.

Втім, футболісти Генка не збиралися капітулювати. В середині другої половини гри, на 67 хвилині, гості зрівняли рахунок зусиллями Себастьяна Деваста. Більше голів команди не забили.

Додамо, що український захисник Брюгге Едуард Соболь з'явився на полі на 72 хвилині і результативними діями не відзначився.