Джоэль Абу Ханна

Джоэль Абу Ханна Фото:: Официальный сайт Зари

У центральному матчі 6-го туру луганська Зоря на полі запорізької Славутич-Арени приймала київське Динамо. Матчі цих колективів останнім часом дарують вболівальникам безліч голів і емоцій, цей також не став винятком.

До 36-й хвилині здавалося, що Михайличенко зміг організувати свою команду, яка на той час вела з рахунком 2:0. Голами у складі киян відзначилися Жерсон Родрігес і Карлос Де Пена. Крім цього, у киян був ще один момент, коли після удару зі штрафного Шевченко зробив сейв, але, будь у нас система фіксації гола, можливо, Динамо вигравало б із ще більшим рахунком.

Примітно, що на перерву команди пішли за мінімальної переваги киян. Громов зміг вдало зіграти на добиванні після удару Михайличенка.

У другому таймі динамівці могли забити ще: чого вартий удар Циганкова зі штрафного, який влучив у поперечину. Але все одно білше моментів створювали господарі. Їм і вдалось забити: Абу Ханна після подачі з кутового забиває ударом через себе і приносить нічию своїй команді.

Динамо продовжує грати надзвичайно нестабільно, заробивши всього вісім очок після п'яти зіграних матчів. Що стосується Зорі, то, незважаючи на втому після кваліфікації єврокубків, колектив після шести матчів набрав 11 очок і йде на третьому місці.

Зоря - Динамо 2:2

Голи: Громов, 42, Абу Ханна, 82 - Родрігес, 17, Де Пена, 36

Зоря: Шевченко, Тимчик, Абу Ханна, Чеберко, Михайличенко, Іванисеня, Кочергін, Юрченко (Арвеладзе, 90+1), Хомченовський, Громов (Кабаєв, 75), Будковський.

Динамо: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Буяльський, Кадірі, Гармаш (Сидорчук, 46), Циганков, Родрігес, Де Пена (Караваєв, 73).

Попередження: Михайличенко, 45+1, Юрченко, 55, Абу Ханна, 67 - Гармаш, 31, Бурда, 50, Циганков, 90+2