Унаї Емері

Унаї Емері Фото:: Getty Images

У матчі 4-го туру чемпіонату Англії Арсенал і Тоттенхем розійшлися миром з рахунком 2:2. Результат матчу прокоментував головний тренер «канонірів» Унаї Емері.

«Це була неймовірна гра. Ми пишаємося виконаною роботою і нашими вболівальниками. Але результат не кращий для Арсеналу.

Наш перший гол став ключовим. Він дав нам впевненість, і ми створили більше моментів у другому таймі. Ми допустили чимало помилок в першому таймі, а у Тоттенхема є відмінні гравці, щоб ці помилки реалізовувати.

До їх першого гола ми добре грали. Іноді наше серце сильніше, ніж голова», - сказав Емері.

Нагадаємо, у третьому турі АПЛ Арсенал поступився Ліверпулю.

Раніше повідомлялося, що Арсенал готовий запропонувати новий контракт П'єру-Емеріку Обамеянгу.