Украина - Германия

Украина - Германия Фото:: Getty Images

У стартовому для себе поєдинку відбіркового турніру на Євро-2021 жіноча збірна України поступилася з рахунком 0:8.

Незважаючи на те що наші співвітчизниці можуть поскаржитися на не зовсім справедливе суддівство в деяких моментах, варто визнати, що результат по грі. Стартові два матчі відбору збірна Німеччини виграла з загальним рахунком 18:0, так що не варто звертати багато уваги на матч проти настільки явного фаворита.

У першому таймі українки пропустили три голи, два з яких можна назвати спірними. Також німкені забили в дебюті другого тайму. Після 4-го пропущеного українки довгий час тримали німкень подалі від своїх воріт, але в кінці гри остаточно розсипалися.

Наступним матчем українок буде ще одна зустріч проти збірної Німеччини. На цей раз в німецькому Аахені.

Україна (ж) - Німеччина (ж) 0:8

Голи: Дебріц, 6, 80, 88, Магулль, 29, Раух, 32, Обердорф, 54, Хут, 85, Майєр, 90+2

Україна: Самсон, Подільська, Андрухів (Вороніна, 63), Басанська, Калініна (Китаєва, 46), Куніна (Малахова, 79), Панцулая, Овдійчук, Апанащенко, Хімич, Кравець

Німеччина: Фромс, Раух, Обердорф, Хут, Марожан, Попп, Дебріц, Гвінн (Майер, 61), Бюль (Кнаак, 75), Магулль (Дальманн, 61), Доорзун

Попередження: Кравець, 31, Панцулая, 38