Косово - Чехія

Косово - Чехія Фото:: твіттер збірної чехії

Сьогодні в матчі п'ятого туру кваліфікації на ЄВРО-2020 збірна Косово несподівано обіграла збірну Чехії з рахунком 2:1.

Примітно, що косовари зуміли здобути вольову перемогу над суперником. На 16-й хвилині Шик відкрив рахунок в матчі, а буквально через чотири хвилини Мурікі встановив рівновагу на табло.

В середині другого тайму Войвода забив вирішальний гол у зустрічі й допоміг своїй команді здобути мінімальну перемогу над суперником - 2:1.

Після чотирьох ігор в активі господарів вісім очок і перше місце в групі A, чехи залишилися на третьому рядку з шістьма балами в активі. Друге місце за англійцями, у яких два матчі та шість набраних балів.

Косово - Чехія 2:1

Голи: Мурікі (20), Войвода (67) - Шик (16).

Огляд першого тайму:

Огляд другого тайму:

Нагадаємо, Footballua.tv проведе онлайн-трансляцію матчу Литва - Україна.

Команда на литовських номерах. Наш коментатор Кирило Круторогов розбирає грудня найближчого суперника збірної України.