Андрій Шевченко

Андрій Шевченко Фото:: Сайт УАФ

Збірна України зіграла внічию з національною командою Нігерії. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:2.

Результат поєдинку прокоментував наставник української дружини Андрій Шевченко:

- Гру треба оцінювати не тільки по результату, але і по веденню матчу, по тому, як команда готувалася, що хотіла зробити.

У першому таймі, однозначно, були помилки, передачі в центрі поля закінчувалися, в основному, обрізками. Я хлопців попереджав, що це дуже фізично сильна команда, там є гравці, які виступають в Прем'єр-Лізі. І якщо ми припустимо такі помилки, то залишимо дуже багато зон. Тому нам потрібен баланс, при дотриманні якого ми не повинні помилятися.

У першій половині в центрі поля у нас були обрізки, ми пропустили дві контратаки, в одній з них нам забили. Команда діяла не зовсім правильно. Хоча ми створили чимало моментів, контролювали гру, намагалися грати першим номером і робили це. Крім цього, при рахунку 0:2 ми не зупинилися і створювали моменти.

У другому таймі ми трохи перебудувалися, опустили флангових гравців, щоб трохи утримати баланс. Хлопці зуміли збалансувати простір. Той же Караваєв дуже грамотно підключався, з іншого боку - Соболь. Випустили свіжого Коноплянку, хоча Циганков теж зіграв на досить хорошому рівні.

Особливих індивідуальних претензій до хлопців у мене немає. Претензії тільки в тому, що треба не втрачати нитку гри. Але на таких матчах команда повинна рости. Ми не грали з такими фізично сильними гравцями, в Європі таких команд мало, якщо не враховувати такі топ-команди, як Франція, Голландія.

Велика ротація у порівнянні з матчем проти Литви? Можливо, з цим і був десь пов'язаний перший тайм, адже хлопці, які вийшли, менше грають, менше розуміють структуру гри.

Такі помилки допустимі. Хотілося б, щоб їх не було взагалі, але це важко. Той експеримент, який ми провели, дав нам багато як позитивної, так і негативної інформації. Негативна дуже важлива, адже вона дозволяє нам вчитися, рости, рухатися вперед. Я задоволений хлопцями, їх реакцією, бажанням перемогти.

Хто основний форвард? У мене немає можливості щодня працювати з гравцями. Але коли я викликаю 24 людини, я розраховую на кожного, як на основного гравця. Коли вони приїжджають, ми спілкуємося, дивимося на їх стан. Я задоволений, що кожен з розумінням ставиться до моїх вимог. Мені потрібно вибирати, і до мого вибору вони відносяться правильно. Всім я не можу дозволити грати.

Мораеє? Там нічого серйозного, сподіваємося, що в наступній матчу за Шахтар він вже зможе грати. Заміна була зроблена, адже ми бачили, що він кульгав.

Підтримка Дніпро-Арени? У першому таймі так собі, у другому - набагато краще (сміється - Прим.). Якщо серйозно, то дякую велике за прийом, за підтримку. Коли співали гімн, я подивився на африканських гравців - для них це було сюрпризом. На українських стадіонах завжди приємно грати.

Вихід на ЄВРО-2020? Рано говорити про це. Давайте закриємо ці розмови. На нас чекають дуже серйозні ігри. Ніяких поблажок, ніяких розмов. Ми повинні зіграти вдало, щоб вирішити головну задачу.