Хосеп Гвардіола

Хосеп Гвардіола Фото:: Getty Images

У п'ятому турі чемпіонату Англії діючий чемпіон Манчестер Сіті гостював у новачка АПЛ Норвіча. Результат матчу шокував уболівальників «городян».

Вже на 28-й хвилині господарі вели з рахунком 2:0. Маклін замкнув передачу після кутового, а Кантвелл забив у порожні ворота, коли йому викотив м'яч Пуккі. До честі гостей варто сказати, що ще перед перервою один м'яч вони відіграли: навіс Бернарду Сілви головою замкнув Агуеро.

Однак, на 50-й хвилині антигероєм матчу став Отаменді, якого обікрав Буендіа. Аргентинець віддав пас на Пуккі, який забив свій шостий гол у цьому сезоні. Незадовго до кінця основного часу точний удар Родрі з-за меж штрафного майданчика подарував надію вболівальникам гостей, але не більше. Зінченко вперше програв, вийшовши в матчі АПЛ.

Норвіч - Манчестер Сіті 3:2

Голи: Маклін, 18, Кантвелл, 28, Пуккі, 50 - Агуеро, 45, Родрі, 88

Норвіч: Крул, Бірам, Маклін, Годфрі, Амаду, Штіперманн (Србени, 89), Льюїс, Тетті, Кантвелл, Буендіа (Дрміч, 83), Пуккі

Манчестер Сіті: Едерсон, Уокер, Стоунз, Отаменді, Стерлінг, Родрі, Б. Сілва (Марез, 73), Гюндоган (Де Брюйне, 57), Д. Сілва (Жезус, 57), Зінченко, Агуеро

Попередження: Барам, 45+2, Маклін, 64, Канвелл, 87 - Б. Сілва, 69