Карім Бензема

Карім Бензема Фото:: Твіттер Реала

У матчі п'ятого туру ЛіЛіги Севілья на своєму полі приймала Реал. Фінальний свисток арбітр зафіксував мінімальну перемогу гостей з рахунком 1:0.

У першому таймі вболівальники голів не побачили. Перевага за ударами у ствір була на стороні Реала. Мадридці пробили по воротах суперника три рази, тоді як андалузці - жодного.

Севілья - Реал

Севілья - Реал Фото: Твіттер Реала

У другій половині гри рахунок, нарешті, був відкритий - на 64 хвилині Карім Бензема вивів Реал вперед. Дане взяття воріт виявилося єдиним в матчі.

Примітно, що футболісти Севільї так і не завдали жодного удару в площину воріт Реала. Дев'ять пострілів підопічних Хулена Лопетегі полетіли повз. Виняток - гол команди на 88 хвилині, який був скасований через офсайд.

Еден Азар

Еден Азар Фото: Твіттер Реала

Севілья - Реал Мадрид 0:1

Гол: Бензема, 64.

Севілья: Вацлик, Каррісу (Ноліто, 81), Дієго Карлос, Регілон, Навас, Банега, Жордан (Ернандес, 69), Окампос, Фернандо, Васкес (Олівер Торрес, 52), де Йонг.

Реал Мадрид: Куртуа, Менді, Варан, Рамос, Карвахаль, Каземіро, Хамес (Вальверде, 76), Бейл, Кроос, Азар (Васкес, 90), Бензема.

Попередження: Карвахаль, 20, Банега, 26, Жордан, 53, Рамос, 62.

Нагадаємо, в матчі першого туру групового раунду Ліги чемпіонів Реал зазнав розгромної поразки від ПСЖ. Мадридці нічим не змогли відповісти на три голи парижан.