Тибо Куртуа

Тибо Куртуа Фото:: Getty Images

У вчорашньому матчі Ліги чемпіонів мадридський Реал ледве вирвав нічию в матчі проти Брюгге.

Гості вже в першому таймі двічі відзначилися у воротах Тібо Куртуа зусиллями екс-гравця Зорі Денніса Бонавентуре. У перерві Зідан випустив на поле Альфонса Ареола замість колишнього кіпера Челсі. Очікувалося, що француз незадоволений діями Тібо, однак причина полягала не в цьому.

Як повідомляє AS, Куртуа був замінений через проблеми зі шлунком. У першому таймі воротар відчув нудоту і запаморочення, що і стало причиною вимушеної заміни у виконанні тренера «бланкос». Також на початку другого тайму через пошкодження покинув поле Начо, замість якого з'явився Марсело.

Матч закінчився з рахунком 2:2. За мадридський клуб відзначилися Серхіо Рамос і Каземіро. У кінцівці зустрічі Реал грав в більшості через вилучення Рууда Вормера на 84 хвилині. У паралельному поєдинку групи А Галатасарай мінімально поступився на своєму полі ПСЖ. Дебютним голів у складі парижан відзначився Мауро Ікарді.

Раніше повідомлялося, що Андрій Пятов вийшов на друге місце за кількістю відбитих пенальті в Лізі чемпіонів. Українець парирував удар Йосип Ілічіча, ніж вніс свій внесок в вольову перемогу Шахтаря над Аталантою.