Юрген Клопп

Юрген Клопп Фото:: Твіттер Ліверпуля

За повідомленням статистичного порталу Gracenote Live, Ліверпуль, який здобув перемогу над Лестером в 8-му турі АПЛ, видав свою кращу переможну серію в домашніх матчах за останні 34 роки.

Для команди Клоппа успіх в матчі з Лестером, який був здобутий на 95 хвилині, став вже 11-м поспіль на Енфілді. Краще Ліверпуль діяв на своєму стадіоні лише одного разу в 1985-му році, коли «червоні» перемогли тринадцять разів.

Набравши максимальні 24 очки Ліверпуль впевнено лідирує в АПЛ після восьми турів.

Нагадаємо, серед тижня Ліверпуль провів матч в Лізі чемпіонів проти Зальцбурга. Мерсисайдці ледь не втратили трьох очок, виграючи по ходу матчу - 3:0. Однак в середині другого тайму Салах зумів принести «червоним» важкі три очки. Підсумковий рахунок матчу - 4:3. Пропонуємо ще раз насолодитися цим поєдинком:

Після матчу Юрген Клопп помітив, що його команда пропускала, коли занадто легко втрачала м'яч. Однак наставник відзначає, що це стало важливим уроком для його підопічних.

Південнокорейський футболіст принизив ван Дейка, обігравши його знущальним фінтом як на тренуванні.