Артем Беседин

Артем Беседин Фото:: Офіційний сайт Динамо Київ

Динамо на тижні перервало серію перемог, яка почалася в чемпіонаті України, нічиєю Лізі Європи з Лугано. Повернутися на шлях перемог і зрівнятися за очками з Десною кияни мали намір в гостях у Колоса.

Команда Костишина підходила до матчу з Динамо на шостому місці і готувався дати бій фавориту. У першому таймі рахунок так і не було відкрито. Розпечатати ворота господарів Динамо вдалося лише зі спірного пенальті, який був призначений на 56-й хвилині. При цьому з поля був видалений захисник Колоса Максименко. Таким чином, склади команд вирівнялися, адже на 49-й хвилині червону картку отримав Шепелєв. Граючи десять на десять Динамо вдалося подвоїти перевагу зусиллями Бесєдіна. Арбітр матчу Андрій Коваленко призначив і другий пенальті в ворота Колоса, але Циганков на цей раз не переграв Волинця, а Гармаш незбагненним ніяк не добив м'яч у сітку. 2: 0 - впевнена за рахунком, але неоднозначна за змістом перемога Динамо. І все ж кияни досягли свого, коли Бесєдін на 81-й хвилині оформив дубль. У грі був призначений і третій пенальті, який реалізував Вербич. 4:0 - розгромна перемога Динамо.