Эдуард Соболь

Эдуард Соболь Фото:: Footboom

Захисник збірної України Едуард Соболь в ефірі програми Головна команда прокоментував перемогу України над Литвою в матчі відбору на ЄВРО-2020.

«Дякую за вітання. Після гри вже приємні емоції. Ми зробили гарну роботу і добули результат. Всі задоволені, тепер готуємося до Португалії.

Вся команда була заряджена, хотіла забити швидкий м'яч, показувати свою гру. Хлопці прагнули грати вперед, знаходити вільні зони і загострювати гру. У другому таймі були зміни, на мій фланг вийшов Коноплянка. Він грав блже до воріт суперника, а я був в центрі страхував позаду. Це тренерська установка, щоб я грав акуратніше в обороні.

Коли Малиновський забив зі штрафного, стало легше за рахунку 2:0. Ми більше контролювали потім м'яч. Всі були сконцентровані і грали до останньої хвилини. Тільки після фінального свистка все видихнули і змогли порадіти.»

У паралельному матчі групи Португалія здолала Люксембург. Напередодні зустрічі в Києві Україна випереджає чемпіонів Європи на 5 очок. У понеділок збірна України може гарантувати собі вихід на ЄВРО. Для цього команді Андрія Шевченка необхідно або зіграти внічию з Португалією, або дочекатися втрати очок від Сербії в Литві.