Кваліфікація до ЄВРО-2020

Кваліфікація до ЄВРО-2020 Фото:: Getty Images

Відбулися поєдинки 8 туру відбору на ЄВРО-2020 на групі Е.

Центральним матчем квінтету була зустріч Уельс - Хорватія. Перемога виводила гостей на чемпіонат Європи вже зараз. І віце-чемпіони світу з перших хвилин взялися добувати результат. Вже на 9 хвилині Влашич красивим ударом з розвороту відкрив рахунок в матчі, проте під завісу першого тайму красиву комбінацію Бельгії вдало завершив Бейл. У другому таймі господарі були ближче до перемоги, однак в підсумку рахунок залишився рівним. Хорватія відкладає рішення задачі до листопада, а Уельс підвищує свої шанси на вихід на ЄВРО.

Уельс - Хорватія 1-1

Голи: Бейл, 45+1 - Влашіч, 9

Уельс: Хеннессі - К. Робертс, Родон, Локайєр, Девіс - Ампаду (Моррелл, 50), Аллен - Джеймс, Вільямс (Вілсон, 68), Бейл - Мур (Т. Робертс, 86).

Хорватія: Ліваковіч - Єдвай, Ловрен, Віда, Барішич - Модріч (Бадель, 90), Ковачіч (Ракітіч, ​​46), Перішич - Брекало, Петковіч (Ребіч, 64), Влашіч.

Попередження: Мур, Аллен, Джеймс - Віда, Ловрен, Петковіч, Ракітіч, ​​Модріч.

Також пройшов ще один поєдинок в групі. Угорцям необхідно було обігравати вдома Азербайджан, так як словаки випереджали команда Марко Россі на два очки. До того ж, в листопаді угорці зіграють лише один матч, в той час як Словаччина - два. Команда змогла вирішити своє завдання завдяки єдиному голу захисника Корхута на старті поєдинку.

Угорщина - Азербайджан 1-0

Гол: Корхут, 10

Угорщина : Гулаши - Ловренчіч, Барат, Орбан, Корхут - Собослаї (Хольман, 76), Віда - Шаллаї, Ковач (Сігер, 86), Джуджак (Надь, 71) - Салаї.

Азербайджан: Балаєв - Пашаєв, Гусейнов, Мустафазада, Рахімов - Караєв, Ісрафілов, Річард (Абдуллаєв, 58) - Рамазанов (Дадашов, 85), Шейдаєв, Халілзада (Хусейнов, 66).

Попередження: Корхут, Ловренчіч - Рахімов, Ісрафілов, Караєв, Мустафазада, Гусейнов.

Матч португальців з командою Андрія Шевченка відбудеться 14 жовтня о 21:45. Пряма трансляція поєдинку Україна - Португалія буде доступна на одному з наших каналів.

Також онлайн-трансляція матчу Україна - Португалія буде доступна у нас на сайті.