Мальорка - Реал

У суботу, 18 жовтня, в світі футболу відбулося чимало цікавих подій і поєдинків. Пропонуємо згадати головні з них.

УКРАЇНА

Напружений матч пройшов у львівському дербі. Карпати розписали нічию зі Львовом, а поєдинок запам'ятався вилученнями, поведінкою фанатів і відбитим пенальті.

Якщо в столиці Галиччини глядачі не дочекалися голів, то гра Зорі і Десни порадувала. Чернігівці впевненіше провели перший тайм, однак підопічні Скрипника зібралися в кінцівці і здобули вольову перемогу.

Продовжує феєрити в чемпіонаті Бельгії Роман Яремчук. Гравець збірної України забив свій дев'ятий гол за Гент в сезоні, який допоміг команді обіграти Беверен. Втім, «буйволи» все одно відстають від лідируючого Брюгге на шість очок.

Також знакова подія відбулася на Туманному Альбіоні. Форвард Селтіка Мар'ян Швед вперше з'явився на полі в чемпіонаті Шотландії. Українець вийшов за 15 хвилин до фінального свистка матчу проти Росс Каунті за рахунку 6:0 на користь «кельтів». Результативними діями не відзначився.

ІСПАНІЯ

Перша поразка в чемпіонаті Іспанії зазнав мадридський Реал. Мадридці мінімально поступилися Мальорці, а кінцівку матчу догравали в меншості.

Це дозволило вийти в лідери Ла Ліги Барселоні, яка не зазнала проблем з Ейбаром. Голи Мессі, Суареса і Грізманна допомогли команді знову очолити турнірну таблицю.

А ось Атлетіко не зміг скористатися осічкою Реала. Підопічні Дієго Сімеоне упустили перемогу над Валенсією за 8 хвилин до фінального свистка.

АНГЛІЯ

Чергову осічку в АПЛ допустив Тоттенхем. Команда Маурісіо Почеттіно ледве змогла здобути нічию вдома з Уотфордом і зависла на 7 місці.

У той же час Манчестер Сіті без проблем переграв Кристал Пелас. Олександр Зінченко залишився поза заявкою на матч. Голами за манкуніанців відрізнялися Габріель Жезус і Давид Сілва.

ІТАЛІЯ

У Серії А продовжує перемагати Ювентус. Підопічні Мауріціо Саррі насилу здолали Болонью завдяки голам Роналду та Пьяніча.

У той же час Аталанта і Лаціо видали феєричний матч. Суперник Шахтаря в Лізі чемпіонів до перерви вигравав з рахунком 0:3, однак римляни зуміли звести гру до нічиєї. Руслан Малиновський провів весь матч на полі і результативним діями не відзначився.

НІМЕЧЧИНА

Другу поспіль втрату очок допустила Баварія, яка упустила перемогу над Аугсбургом. Це не завадило Роберту Левандовскі відзначитися у восьмому матчі Бундесліги поспіль. Поляк лідирує в гонці бомбардирів, маючи на своєму рахунку 12 точних ударів.

Дортмундська Боруссія скористатися шансом наздогнати Баварію в турнірній таблиці. Команда Люсьєна Фавра мінімально здолала Борусію Менхенгладбах, яка утримує лідерство в чемпіонаті Німеччини.

А ось Лейпциг і Вольфсбург не зуміли скористатися осічкою БМ і вийти на перше місце. Тімо Вернер і Ваут Вегхорст відзначилися по голу в очному матчі команд.