Віктор Леоненко

Віктор Леоненко Фото:: Footballua.tv

Експерт телеканалів Футбол 1/Футбол 2 Віктор Леоненко прокоментував перемогу Динамо над Шахтарем у 1/8 фіналу Кубка України.

«По грі, Динамо краще підготувалося до матчу і більше хотіло перемогти. А Шахтар приїхав так, як ніби вони вже виграли 3:0 перший матч. Можливо, бразильці так і подумали. Команда схоже тримала в голові десятикілометровий відрив в чемпіонаті, їх це розслабляє.

Насправді, Шахтар сам себе переграв. Зараз Динамо співають такі дифірамби, які не співають навіть мої коти. А тепер уявіть, що Динамо когось не пройде далі. Це головне питання. Правильно сказав Михайличенко, ми ж не забили 4-5, а тільки 2, один з яких в овертаймі. Звичайно, потрібно привітати киян з перемогою. Молодці, що обіграли, але що далі? Що з командою буде далі, якщо вона не створює моменти? Є впевненість, що обіграють донеччан? У мене немає. Потім скажуть, що всі сили залишили з Шахтарем. Ось, готова відмовка. Що було створено в грі? Перший, по суті, «дурень». Гарний гол, але там був рикошет. Другий - це стандарт. Якщо Попов ще хоча б кілька разів так потрапить, я буду щасливий.

Звичайно, потрібно відзначити Дениса в цій грі, але не потрібно писати, що його потрібно брати в збірну України вже. Він взагалі міг не дограти матч. Його повинні були видаляти за фол проти Мораеса на фланзі. Не можна так було робити, особливо в районі кутового. Таке відчуття, що тренери не можуть підказати, як діяти, чи футболісти розучилися думати. Хоча для мене неправильно, коли тренер стоїть на бровці та підказує, куди віддати, кого підстрахувати. Люди отримують величезну зарплату, а їм ще тренер кожні 5 хвилин говорить, що потрібно робити».

Також експерт висловив свою думку про те, які висновки потрібно зробити Луішу Каштру за підсумками матчу.

«Шахтарю потрібно розібратися, чому команда постійно обрізається в центрі поля. Також я так і не зрозумів, що Коноплянка робить в складі. Звичайно, може подумали, що він багато ігор зіграв проти Динамо. Він реально не готовий грати з перших хвилин. Шахтар і так вже буде чемпіоном. Їм втрачати очки ніде. Навіть якщо вони втратять їх в матчі з Динамо, буде 7 очок. Навесні їх складно буде відіграти. Це якщо Динамо ще не втратить».

Динамо відстає від Шахтаря в чемпіонаті України на 10 очок. У наступному турі УПЛ команди зійдуться в очній зустрічі в Харкові. Шахтар випустив яскравий промо-ролик до матчу проти Динамо.

Нагадаємо, захисник Віталій Миколенко став найкращим гравцем Динамо в жовтні. Гравець збірної України випередив Попова і Циганкова в голосуванні уболівальників.