Владимир Шаран

Владимир Шаран Фото:: Football.ua

Сьогодні Олександрія змогла вирвати нічию у Сент-Етьєнна в матчі Ліги Європи. Головний тренер української команди Володимир Шаран дав свій коментар по грі в ефірі програми Шлях до Гданська.

«Емоції переповнюють. Це була найцінніша нічия, адже програвали 0:2. Вчора дивилися Шахтар, раділи їхньому камбеку. Говорили в перерві, що все може трапитися. У нас була перевага спочатку матчу, були моменти, могли забити. Знали, як буде грати Сент-Етьєнн. Добре, що перед цим матчем була зустріч з Маріуполем, який грав за цією ж схемою. Ми проявили характер, я дуже задоволений. Це як перемога для нас. Результат важливий в плані психології. Боротьба триває.

Відчував, що не вистачає Сітало. Він може нав'язати боротьбу. У боротьбі ми програли, це було видно. Сновигав мав більше відкриватися в вільні зони, але він не відкривався. Це його перший матч в стартовому складі, він нервував. Сумнівався, може випустити в старті Безбородько, але він краще виходить на заміни. Також обіцяв Задераці, що він буде грати, він забив перший гол. Він заслуговує грати, але у нього хороша конкуренція. Головне, що він підсилив гру, забив важливий м'яч.

Акцентували увагу на тому, що пропускаємо в першій половині першого тайму. Це хвилювання, хоча перший гол - це наслідок тактичної помилки. Таке буває. Але головне, що ми зібралися. Бракує в атаці декількох футболістів. Захищаємося ми непогано. Ми розуміли, що у них буде більшість в центрі поле з виходом Камари. Але його гол - це наші дитячі помилки.

Коли команда пропускає першою не по грі - це удар по психології. Але я хвилювався за фізику. Запитав у перерві - будемо продовжувати пресинг або перейдемо на позиційну гру Хлопці сказали, що витримають. Побачив, що в кінці першого тайму, що сили покидали команду. Але я приємно здивований, що в другому таймі додали. Хлопці професіонали і є фундамент, який заклали на збори».

Нічия дозволила Олександрії скоротити відставання від другого місця в групі до двох очок. Пропонуємо ознайомитися з турнірними таблицями груп Ліги Європи.

Нагадаємо, сьогодні Динамо привезло нічию з Копенгагена. Підопічні Олексія Михайличенка продовжує залишатися на другому місці у квартеті Ліги Європи.