Харрі Кейн

Харрі Кейн Фото:: Getty Images

У групі А відбулися матчі 9 туру відбору до ЄВРО-2020.

Англійці не мали проблем з перемогою над Чорногорією. Уже в першому таймі підопічні Саутгейта забили п'ять м'ячів у ворота гостей. Хет-трик на свій рахунок записав Харрі Кейн. Після перерви англійці ще двічі розписалися у воротах Міятовіча. Першим голом у футболці «трьох левів» відзначився Теммі Абрахам. Перемога дозволила англійцям забронювати собі перше місце в групі та вийти на чемпіонат Європи.

Англія - Чорногорія 7-0

Голи: Окслейд-Чемберлен, 11, Кейн, 19, Кейн, 24, Решфорд, 30, Кейн, 37, Софранац, 66 (автогол), Абрахам, 84.

Англія: Пікфорд - Александер-Арнольд, Магуайр, Стоунз, Чілвелл - Окслейд-Чемберлен (Меддісон, 56), Вінкс, Маунт (Гомес, 70), Санчо - Кейн (Абрахам, 57), Решфорд.

Чорногорія: Міятовіч - Вешовіч, Софранац, Шиміч, Радуновіч (Распоповіч, 46) - Хоцко, Лагатор, Вукчевіч - Йововіч (Янковіч, 65), Хаксабановіч (Больєвіч, 74) - Бечірай.

Попередження: Вешовіч.

Також путівку на чемпіонат Європи здобула збірна Чехії. Підопічні Ярослава Шілгави мали проблеми в матчі з Косово і першими пропустили м'яч відразу після перерви. Втім, під кінець матчу господарі змогли створити камбек. Гол Краля з-за меж штрафної та точний удар Челюстки дозволили чехам відірватися від косоварів на 4 очки та забезпечити собі вихід на ЄВРО.

Чехія - Косово 2-1

Голи: Краль, 71, Челюстка, 79 - Нухіу, 50

Чехія: Вацлік - Цоуфал, Челюстка, Брабец, Боржил - Соучек, Краль - Масопуст (Шевчік, 76), Даріда, Янкто (Кадержабек, 90) - Крменчік (Ондрашек, 61).

Косово: Муріч - Войвода, Ррахмані, Аліті, Кололлі - Рашкай (Халімі, 46), В. Беріша - Хадержонаж (Жегрова, 77), Целіна (Рашані, 85), Рашіца - Нухіу.

Попередження: Боржил, Соучек - Рашкай, Аліті, Нухіу, Жегрова.

Нагадаємо, сьогодні Україна вирвала перемогу над Естонією в товариському матчі. Вирішальний м'яч забив Роман Безус.

Пропонуємо ознайомитися з програмою прямих трансляцій на телеканалах Футбол 1/Футбол 2 на 14-17 листопада. Матчі топ-команд будуть показані в прямому ефірі.