Андрій Шевченко та Артем Бесєдін

Андрій Шевченко та Артем Бесєдін Фото:: Instagram

Збірна України достроково забезпечила собі участь у фінальній частині Євро-2020, перемігши Португалію. Проте, матч в Сербії мав значення для підопічних Шевченка для посіву при жеребкуванні, яке відбудеться 30-го листопада. Щоб забезпечити собі путівку в першу корзину українцям потрібно було, як мінімум, не поступитися в Белграді. У Сербії була своя мотивація - перемога залишала шанси на пряме попадання на чемпіонат Європи, минаючи плей-офф в березні.

Вже на 8-й хвилині господарі стали ближче до своєї мети, реалізувавши пенальті після порушення правил від Матвієнко. Однак ще до перерви Яремчук ударом голови вирівняв рахунок на табло. Для форварда Гента цей гол став четвертим в поточному відборі в семи матчах.

На старті другої половини захисники збірної України дозволили Мітровичу прийняти м'яч в штрафному майданчику і форвард Сербії знову вивів господарів вперед. Переможний для господарів рахунок тримався майже до фінального свистка, але на щастя, удар Артема Бесєдіна в доданий час приніс таку важливу нічию - 2:2. Україна буде серед кращих під час жеребкування.

Сербія - Україна 2:2