Шахтар - Львів U21

Шахтар - Львів U21 Фото:: shakhtar.com

У четвер в 15-му турі молодіжного чемпіонату України Шахтар U21 прийме однолітків зі Львова. Поєдинок пройде на стадіоні «Княжа Арена» в селищі Щасливе. Ми проведемо онлайн трансляцію матчу U21 Шахтар - Львів з відео і коментарями ключових епізодів зустрічі.

Шахтар U21 - Львів U21 - 2:0

Кінець матчу

90+2’

Гол

Меличенко оформляет дубль

88’

Гол

1:0. После подачи с фланга Меличенко головой отправил мяч в сетку

78’

Жовта картка

Демкив предупрежден

77’

Заміна

Гуров вышел вместо Мудрика (Шахтер)

73’

Заміна

Вместо Витао вышел Муравский (Шахтер)

Вчера вратарь Шахтера и сборной Украины Андрей Пятов встретился с преданным болельщиком «горняков» 9-летним Игорем, который мечтает стать голкипером. Мальчик в День Рождения получил в подарок тренировку со своим кумиром:

64’

Заміна

Вместо Велвеса вышел Вычижанин (Львов)

58’

Заміна

Вьюнник вышел вместо Судакова (Шахтер)

Напомним, что матч основных составов Шахтера и Львова в Премьер-лиге состоится в пятницу, 22 ноября. Наячало - в 19:00, прямая трансляция - на канале «Футбол 1»

54’

Белый (Львов) предупрежден за фол на Мудрике

54’

Заміна

Вместо Очередько вышел Драмбаев (Шахтер)

46’

Заміна

Ныч вышел вместо Фелипе (Львов)

Початок другого тайму

45’

Перерва

В первом тайме голов не забито

30’

После получаса игры счет не изменился - 0:0. При этом обе команды стараются не отсиживаться в обороне и атаковать

5’

Первые моменты - у гостей! Дважды пробивали по воротам «горняков» львовяне, но оба раза с ними справился голкипер Шахтера Евгений Гриценко

Початок матчу

Поехали!

Стартовый состав Шахтера:
1. Гриценко, 2. Меличенко, 3. Семенихин, 4. Витао, 5. Павлиш, 8. Крыськив, 6. Приходько, 7. Очеретько, 9. Мудрик, 10. Бондаренко, 11. Судаков.

Стартовый состав ФК Львов:
1. Жупанский, 6. Карвацкий, 4. Савошко, 3. Белый, 33. Тягло, 67. Ременяк, 97. Демкив, 43. Велвес, 55. Фелипе, 10. Пентелейчук, 22. Химчак.

ШАХТАР U21

Молодіжка Шахтаря виграла в 10 з 13 поєдинків і лідирує в чемпіонаті з 32 очками. Своїм суперникам гірники забили 31 м'яч, а пропустили лише 12 (кращий показник). Команда Фернандо Валенте продовжує серію без поразок: після 4 поспіль перемог в минулому турі оранжево-чорні розписали мирову з Динамо (1:1).

В паузу ФІФА багато футболістів Шахтаря традиційно отримали виклики до юнацьких збірних: Сергій Снісарь, Олександр Драмбаев, Михайло Мудрик, Костянтин Гуров (Україна U19), а також Олег Очеретько (Україна U17) допомогли національним командам подолати свої кваліфікації та вийти в еліт-раунди Євро-2020.

ЛЬВІВ U21

Львів U21 в 13 матчах набрав 13 очок і займає восьме місце в таблиці чемпіонату (різниця м'ячів: 15-27). При цьому зараз не найпростіший період: остання перемога датована ще початком жовтня, а в 4 попередніх зустрічах підопічні Андрія Ханаса поступилися. За молодіжку городян активно грають молоді бразильці клубу. Так, в минулому турі з Ворсклою (0:2) в старті вийшли 4 легіонера (Клебер, Велвес, Лео і Філіпе).