Роман Яремчук та Ігор Пластун з партнерами по Генту

Роман Яремчук та Ігор Пластун з партнерами по Генту Фото:: Сайт Гента

У перенесеному матчі п'ятого туру чемпіонату Бельгії Антверпен на своєму полі приймав Гент. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу хазяїв - 3:2.

Розмочити рахунок в матчі вдалося Генту - на 21 хвилині відзначився Роман Яремчук. Втім, вже через шість хвилин екс-гравець Динамо Дьємерсі Мбокані зрівняв рахунок. На 33 хвилині Ліор Рафаелов вивів Антверпен вперед, реалізувавши пенальті.

На 48 хвилині господарі забили третій гол - Мбокані оформив дубль. У компенсований до другого тайму час гості зуміли скоротити відставання - постарався Джонатан Девід, якому асистував Ігор Пластун. Даний гол виявився останнім у матчі.

Після цього матчу Антверпен з 27 очками в активі посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Бельгії. Гент, маючи 28 зароблених балів, розташовується на другій сходинці.