Анхель Ді Марія та Неймар

Анхель Ді Марія та Неймар Фото:: Getty Images

14 тур Ліги 1 відкрився матчем в Парижі, де місцевий чемпіон ПСЖ приймав віце-чемпіона в особі Лілля. На команди посеред тижня чекають матчі в Лізі чемпіонів, тому їх очну зустріч винесли на п'ятницю.

Команда Тухеля не зазнала проблем із забезпеченням результату. В основу повернувся Неймар, однак взяти участь в гольових атаках йому не вдалося. Господарям вистачило двох голів у першому таймі, щоб зняти питання про переможця матчу. На 17 хвилині Ікарді замкнув простріл Гуйє з флангу, а через чотирнадцять хвилин Ді Марія скористався хорошим пасом від Дракслера і реалізував вихід сам на сам з Маньяном.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЧЕМПІОНАТУ ФРАНЦІЇ

У наступному турі ПСЖ відправиться в гості до Монако, а Лілль прийме на своєму полі Діжон. Посеред тижня команда Тухель з'їздить в Мадрид до Реалу, а на «догів» чекає домашній матч проти Аякса.

ПСЖ - Лілль 2-0
Голи
: Ікарді, 17, Ді Марія, 31

ПСЖ: Навас - Меньє (Дагба, 65), Тіаго Сілва, Кімпембе, Бернат - Гуйє, Дракслер, Маркіньос - Ді Марія, Ікарді (Кавані, 78), Неймар (Мбаппе, 65).

Лілль: Маньян - Челік, Джало Фонте, Габріель, Мандава - Андре (Язиджи, 78), Сумаре, Шека (Санчеш, 61) - Іконе (Ремі, 70), Араужо.

Попередження: Кімпембе, Меньє.

У суботу-неділю відбудуться ще дев'ять ігор в Лізі 1. Пропонуємо ознайомитися з анонсом матчів 14 туру чемпіонату Франції.