Мальме - Динамо

Мальме - Динамо Фото:: Twitter

Відбувся матч п'ятого туру Ліги Європи між Мальме і Динамо Київ. До речі, наш сайт проводив онлайн-трансляцію матчу Мальме - Динамо.

Стара-добра традиція киян — пропускати на перших хвилинах матчу мала місце і сьогодні. Вже на третій хвилині після подачі з кутового і плутанини в штрафному Бенгтссон добив м'яч у порожні ворота - 1:0. Після пропущеного м'яча Динамо початок прокидатися. На 19-й хвилині захисники шведів втратили у своїй штрафній Миколенка, який розстріляв ворота Даліна - 1:1. Ще до перерви кияни вийшли вперед. На 40-й хвилині Буяльський шикарним пасом знайшов у чужому штрафному Циганкова, якому залишалося тільки не схибити, з чим він на відмінно впорався - 1:2. З таким рахунком на табло команди пішли на перерву.

Здавалося, Динамо отримало перевагу в рахунку і має дотиснути суперника, але після перерви щось пішло не так. Вже на 49-й хвилині Мальме зрівнює рахунок, а через дев'ять хвилин виходить вперед. Ще сумніше становище киян стало трохи пізніше. Сидорчук вирішив на підвищених тонах поспілкуватися з арбітром, за що отримав другу жовту. До всього іншого, Вербич отримав необов'язковий «гірчичник» кілька хвилин по тому, що не дозволить йому зіграти у вирішальному матчі проти Лугано на Олімпійському. Крім того, травмувався Шепелєв.

Проте, динамівці знайшли в собі сили зрівняти рахунок. На 78-й хвилині Вербич коліном замкнув подачу Циганкова зі штрафного - 3:3. Але розв'язка чекала нас в компенсований час. На жаль, зі знаком «мінус» для українських уболівальників. На 90+6 хвилині Миколенко подарував м'яч на фланзі Бергет. Той подав на Розерберга, який розстріляв впритул Бущана. Центрбекі вирішили проігнорувати шведа у своїй штрафній - 4:3.

Мальме - Динамо 4:3

Голи: Бенгтссон, 2, Розенберг, 48, 90+6, Ракипі, 57 - Миколенко, 18, Циганков, 40, Вербич, 77

Мальме: Далін - Ларссон (Молинс, 79), Нільсен, Бенгтссон, Сафарі (Кнудсен, 90+6) - Баширу, Інносент (Ракипі, 46), Траустасон, Рікс - Розенберг, Бергет.

Динамо: Бущан - Кендзьора, Кадар, Шабанов, Миколенко - Буяльський (Гармаш, 88), Сидорчук, Шепелев (Шапаренко, 71) - Циганков, Бесєдін, Вербич (Караваєв, 81).

Попередження: Ракипі, Баширу - Шепелев, Шабанов, Сидорчук, Вербич, Шапаренко, Бесєдін.

Вилучення: Сидорчук, 65