Володимир Шаран

Володимир Шаран Фото:: ТвіттерОлександрії

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран в програмі Шлях до Гданська прокоментував поразку своєї команди від Вольфсбурга (0:1) в матчі Ліги Європи:

- Вольфсбург — найсильніший клуб в нашій групі. Особливо вражає підбір гравців. Важко було грати на рівних. Але ми робили все, що могли.

Може комусь не подобається такий футбол, який ми показували в кінці другого тайму — били вперед, грали агресивніше. Але Безбородько було важко боротися з високими захисниками у відсутності Сітало. У них три центральні захисники мінімум по 1.90 см зростом.

Я задоволений, що хлопці віддавали всі сили на полі, щоб зрівняти рахунок. Президент дасть преміальні хлопцям і сказав, що відчув найбільші емоції у своєму житті. Респект! Мало президентів озвучують суму преміальних за поразку. Але ми не за гроші граємо футбол.

- Прокоментуйте епізод з пенальті.

- Як кажуть в Україні: «на розсуд судді». Вважаю, що трохи симпатії арбітра були на боці німецької команди.

Ми не створили багато моментів, як з Сент-Етьєном або Гентом, але напруга була до останніх хвилин. Приємно, що наша команда змогла протистояти таким серйозним клубам, як Гент, Сент-Етьєн, Вольфсбург.

Нагадаємо, мінімальна поразка від Вольфсбурга вибилf Олександрію з Ліги Європи. Різниця в класі дала про себе знати.