Артем Беседин

Артем Беседин Фото:: Офіційний сайт Динамо Київ

Сенсаційна нічия Шахтаря в Маріуполі могла дозволити злегка пожвавитися чемпіонськый інтризі. Динамо в разі перемоги над Олімпіком могло повернутися на друге місце і скоротити відставання від «гірників» до 11-ти кайданів. Інтригу матчу підігрівав той факт, що Олімпік зумів відібрати очки у Динамо в першому колі, до того ж тепер донецький клуб тренує Вісенте Гомес, який раніше працював у клубній системі киян.

Суперники обмінялися голами ближче до кінця першого тайму. На 37-ймінуте Бесєдін відкрив рахунок, а вже через хвилину після помилки Шабанова Захеді вирівняв становище на табло. Крім того по ходу першого тайму у Динамо сталася ще одна неприємність - травму отримав Віталій Миколенко.

Довгий час рахунок отсавался незмінним. Хто знає, як би закінчився матч, якби Олімпік не залишився в меншості. Порсле видалення Кравчука пройшло всього шість хвилин, коли Бесєдін оформив дубль. Остаточно добив господарів гол Де Піни. 3: 1 - непроста перемога киян.

Олімпік - Динамо 1:3
Голи:
Шахаб, 38 - Бесєдін, 37, Бесєдін, 79, Де Пена, 87
Олімпік: Пеньков, Лук'янчук, Гришко, Цимбалюк, Снурніцин (Трубочкін, 80), Тейшейра (Імері, 65), Кравчук, Ксьонз (Чарльз, 86), Балашов, Політило, Шахаб
Динамо: Бойко, Кадар, Миколенко (Кендзьора, 28), Шабанов, Шапаренко (Шепелєв, 74), Де Пена, Циганков, Караваєв, Буяльський (Гармаш, 88), Сидорчук, Бесєдін
Попереджені: Цимбалюк, 17, Тейшейра, 41, Пеньков, 68 - Бесєдін, 54, Де Піна, 86
Вилучений: Кравчук, 73

Нагадаємо, що Динамо на останніх секундах поступилося Мальме. Тепер киянам потрібно обов'язково перемагати Лугано для виходу з групи Ліги Європи.