Златан Ібрагімович

Златан Ібрагімович Фото:: Getty Images

Можливе повернення Златана Ібрагімовича в Італію нагадало про нелюбов шведа до екс-гравцеві Інтера Марко Матерацці. Десять років тому Златан завдав травму Марко ударом ногою в стрибку. Ібра розповів про свої взаємини з Матерацці.

«Я був в Ювентусі та ми грали проти Інтера. Матерацці прийняв виклик і заподіяв мені біль. Він був сильним футболістом, це нормально. Але є різні способи бути жорсткими. Паоло Мальдіні був крутий в цьому, але по-іншому. Це був матч Ювентус - Інтер у 2006 році та після фолу мені довелося ненадовго покинути поле. Тренер Фабіо Капелло сказав, що замінить мене, але я відповів, що я продовжу.

Я хотів повернутися на поле, щоб помститися Матерацці. Якщо хтось робить мені боляче, я не забуду про це. Але через дві хвилини я зрозумів, що мені дуже боляче, щоб продовжувати. Я не міг грати. Потім я перейшов в Інтер, в Барселону, в Мілан. У першому дербі сезону-2010/11, всі були проти мене і це мотивувало. Я заробив пенальті і хто на мені сфолив? Матерацці. 1:0, Мілан вийшов вперед. У другому таймі Матерацці наближався до мене і я вдарив його рухом з тхеквондо. Я відправив його до лікарні. Деян Станковіч запитав мене, навіщо я це зробив. Я відповів, що чекав цього моменту чотири роки».

Суперники виступали разом в Інтері у 2006-2009 роках. У 2010 році швед виявився в Мілані. Що цікаво, Ібра близький до повернення у Мілан цієї зими.