Сердар Азмун

Сердар Азмун Фото:: Getty Images

Вчора, 10 грудня, Зеніт примудрився вилетіти з єврокубків, перебуваючи перед матчем з Бенфікою на другому місці в турнірній таблиці. Команда Сергія Семака поступилася в Португалії 3:0 і за очними зустрічами дала себе обійти Бенфіці. Ми проводили онлайн-трансляцію матчу Бенфіка - Зеніт.

Перший тайм пройшов без голів. А на другу половину зустрічі російська команда, схоже, забула вийти. У першій же атаці португальці відкрили рахунок, через десять хвилин Зеніт вже «горів» 0:2. Але найцікавіше чекало глядачів під завісу поєдинку. На 79-й хвилині нападник російської команди Сердар Азмун прийшов допомогти партнерам при розіграші кутового. Краще б він цього не робив! Іранський форвард п'ятою ефектно переправив м'яч у сітку власних воріт, розвіявши останні надії Зеніту на продовження боротьби в єврокубках.

Таким чином, РБ Лейпциг став переможцем групи, а Ліон зайняв другий рядок. Німці й французи пробилися в 1/8 фіналу ЛЧ. У свою чергу, Бенфіка опинилася на третьому місці й завоювала путівку в плей-оф Ліги Європи. Для Зеніту євросезон завершився.