Тімо Вернер

Тімо Вернер Фото:: Твиттер РБ Лейпциг

Вчора стартував 16 тур чемпіонату Німеччини. У вівторок було зіграно чотири матчі, проте центральним поєдинком дня стала зустріч в Дортмунді.

Гра Боруссії та Лейпцига повністю виправдала свій статус. Перший тайм залишився за господарями. Розкішний гол після дриблінгу забив Брандт, а перед цим ляп кіпера Лейпцига подарував гол у виконанні Вайгля. Втім, у другому таймі Роман Бюркі «віддав боржок» Петеру Гулачі. Швейцарець помилився на виході, дозволивши Вернеру вразити порожні ворота. А через 6 хвилин німець оформив дубль, реалізувавши вихід віч-на-віч.

Боруссія швидко знайшла в собі сили знову вийти вперед зусиллями Санчо. І все ж Лейпциг зміг врятувати нічию. За 12 хвилин до фінального свистка захисники дортмундців впустили у своїй штрафній Патрика Шика і той вирвав один пункт для своєї команди. Що цікаво, попри високий рівень інтриги, гра завершилася без жовтих карток. Нічия залишає «биків» на вершині турнірної таблиці Бундесліги.

Боруссія Дортмунд – Лейпциг 3:3
Голи
: Вайгль, 23, Брандт, 34, Санчо, 55 – Вернер, 47, Вернер, 53, Шик, 78
Боруссія Д: Бюркі – Аканжі, Хуммельс, Загаду – Хакімі, Вайгль, Брандт, Геррейру (Шульц, 85) – Т. Азар, Ройс, Санчо (Піщек, 71)
Лейпциг: Гулачі – Клостерманн, Мукіеле, Упамекано, Хальстенберг – Лаймер, Демме – Забітцер (Кунья, 70), Форсберг (Нкунку, 46) – Поульсен (Шик, 62), Вернер.

В інших матчах дня комфортні перемоги змогли здобути Майнц, Аугсбург і Хоффенхайм. Особливо яскравим вийшов тріумф «карнавальників» в Бремені, де місцевий Вердер пропустив п'ять м'ячів.

Вердер — Майнц 0:5
Голи
: Куайсон, 10, Павленка, 15 (автогол), Куайсон 19, Куайсон 38, Матета, 81
Вердер: Павленка — Ланг (Бартельс, 80), Вельковіч, Мойсандер, Аугустінссон — Шахін (Й. Еггештайн, 27), М. Еггештайн, Классен, Бітенкур — Осако (Пісарро, 69), Рашіца.
Майнц: Центнер — Карікол, Хак, Ніахате, Баку — Кунде (Баррейро, 78), Фернандес (Бросінскі, 27), Ботіус, Куайсон, Ознуталі — Салаї (Матета, 67)
Попередження: М. Еггештайн, Бітенкур — Фернандес, Баку.

Аугсбург — Фортуна 3:0
Голи:
 Макс, 32, Єдвай, 61, Макс, 72
Аугсбург: Кубек — Ліхтштайнер, Гауелеу, Єдвай, Яго — Хедіра (Удуохай, 79), Байєр, Ріхтер (Варгас, 74), Макс — Нідерлехнер (Кордова, 87), Йєнсен.
Фортуна: Штеффен — Гіссельман, Касім, Айхан, Циммерманн — Моралес, Соботка, Ковнацкі, Томмі (Текпетей, 71), Баркок (Ампома, 46) — Хеннінгс (Фінк, 84).
Попередження: Хедіра, Ліхтштайнер, Варгас — Ампома, Текпетей.

Уніон — Хоффенхайм 0:2
Голи
Бебу, 56, Баумгартнер, 90+1
Уніон: Гікієвіч — Фрідріх, Хубнер, Суботіч (Адбуллахі, 80) — Тріммель, Гентнер, Андріх, Ленц — Інгварстен (Польтер, 68), Уджа (Бюльтер, 68), Андрессон.
Хоффенхайм: Бауманн — Сков, Хубнер, Пош, Кадерабек (Бічакчіч, 64) — Гріллітч, Самассеку (Нордтвейдт, 60), Адамян (Баумгартнер, 85), Руди, Бебу — Крамаріч.
Попередження: Інгварсен, Андріх — Сков, Самассеку, Пош, Хубнер, Кадерабек, Крамаріч.

Сьогодні відбудуться ще п'ять матчів Бундесліги. Пропонуємо вам ознайомитися з анонсом 16 туру чемпіонату Німеччини.