Жозе Моуріньо

Жозе Моуріньо Фото:: Twitter

У матчі 20 туру чемпіонату Англії Норвіч на своєму полі приймав Тоттенгем. Поєдинок завершився результативною нічиєю - 2:2.

Розмочити рахунок в матчі вдалося Норвіч - на 18 хвилині відзначився Маріо Вранчіч. Даний результативний удар виявився єдиним у першому таймі.

На 55 хвилині Тоттенгем зрівняв рахунок - ударом зі штрафного забив Крістіан Еріксен. Вже через шість хвилин господарі знову вийшли вперед завдяки автоголу Сержа Ор'є.

На 83 хвилині Харрі Кейн допоміг гостям відігратися вдруге - англієць реалізував пенальті. Більше голів команди не забивали.

Після цього матчу Тоттенгем з 30 очками займає четверте місце в турнірній таблиці АПЛ. Норвіч, маючи 13 балів, розташовується на останній позиції.

Нагадаємо, в завершальному турі групового раунду Ліги чемпіонів Тоттенгем поступився Баварії. Підсумковий рахунок - 1:3.