Джампаоло Пацціні

Джампаоло Пацціні Фото:: Getty Images

18 тур італійської Серії А продовжили матчем на Паоло Мацца, де СПАЛ приймав Верону.

На 14-ій хвилині рахунок у матчі відкрив ветеран італійського футболу Джампаоло Пацціні. Нападник Верони головою замкнув навіс з глибини. Через 25 хвилин господарі значно спростили ситуацію супернику, залишившись удесятьох. Ненад Томовіч постелився в грубому підкаті в центрі поля. Арбітр не став церемонитися з гравцем, показавши тому пряму червону картку.

У кінцівці другого тайму Верона забила другий і закрила питання щодо переможця матчу. Автором другого взяття воріт став Маріуш Стемпіньскій.

Верона вже дев'ята, відстаючи від Наполі всього на два очки. До речі, завтра неаполітанський колектив битиметься з Інтером. Пряму трансляцію матчу Наполі - Інтер дивіться на телеканалі Футбол 1. Початок о 21:45.

СПАЛ продовжує битися за виживання. Поки у них це не дуже добре виходить, — «біло-блакитні» на передостанньому місці, а до рятівного 17-го місця три очки в турнірній таблиці чемпіонату Італії.