Реал

Реал Фото:: Твіттер Реала

Перший фіналіст Суперкубка Іспанії відомий. Ним став мадридський Реал, який не зазнав проблем з Валенсією.

Вже на 15-й хвилині Тоні Кроос вразив глядачів неймовірним голом. Німець прямим ударом з кутового відправив м'яч у сітку воріт Валенсії, яка готувалася захищатися від навісу. Не обійшлося без помилки голкіпера, але наскільки класним вийшов гол... Нечасто таке побачиш!

Реал продовжив тиснути суперника і під завісу першої половини зустрічі подвоїв рахунок. Вальверде вивів Модріча на ударну позицію, однак удар хорвата був заблокований. Тут як тут на добиванні опинився Іско, якому не склало труднощів добити м'яч в сітку.

Розгромним рахунок зробив Модріч на 65-й хвилині. «Десятка» Реала отримав м'яч в штрафній і «шведою» пробив в дальній кут між двома захисниками! Майстер!

У компенсований час Парехо з пенальті відквитав один м'яч, який для повалених «кажанів» став лише невеликим розрадою.

Реал впорався з Валенсією (3:1) і став першим фіналістом Суперкубку Іспанії. У фіналі «королівський» клуб зустрінеться з переможцем пари Барселона - Атлетіко. Зустріч відбудеться завтра, стартовий свисток арбітра пролунає о 21:00.