Ерлінг Голанд

Ерлінг Голанд Фото:: Твіттер Боруссії Дортмунд

У п'ятницю, 18 січня, у світі футболу прогриміло кілька резонансних новин. Згадаймо, чим вчора здивував футбольний світ.

НІМЕЧЧИНА

Ерлінг Холанд яскраво дебютує в Бундеслізі. У матчі Аугсбург - Боруссія Д (3:5) норвежець вийшов на 56-й хвилині, коли його команда «горіла» - 1:3, і вже через 183 секунди забив свій перший гол. А згодом оформив хет-трик.

З іншими результатами чемпіонату Німеччини і турнірною таблицею можна ознайомитися за посиланням.

ІТАЛІЯ

Лаціо продовжує погоню за лідерами Серії А, знищивши Сампдорію на Стадіо Олімпіко - 5:1. Хет-трик на рахунку Чіро Іммобіле.

Наполі програв третій поспіль матч в Серії А. На цей раз кривдником стала Фіорентина - 0:2.

З іншими результатами чемпіонату Італії та турнірною таблицею можна ознайомитися за посиланням.

АНГЛІЯ

Кристал Пелас зіпсував Гвардіолі свято, зігравши внічию з Сіті - 2:2. Тепер відставання від Ліверпуля становить 13 очок, плюс у мерсисайдців дві гри в запасі. Сьогодні вони зіграють на Енфілді з МЮ. Онлайн матчу Ліверпуль - МЮ доступний за посиланням.

Челсі в компенсований час мінімально поступився Ньюкаслу - 0:1.

Відзначимо камбек Вулвергемптона в матчі з Саутгемптоном. Перший тайм «вовки» програли - 0:2, проте в другому зуміли перевернути гру. Як підсумок, перемога - 3:2.

З іншими результатами чемпіонату Англії та турнірною таблицею можна ознайомитися за посиланням.

ІСПАНІЯ

Ейбар несподівано обіграв Атлетико в рідних стінах - 2:0.

З іншими результатами чемпіонату Іспанії та турнірною таблицею можна ознайомитися за посиланням.

Кравець проти Зозулі: українське протистояння в Сегунді завершилося мінімальною перемогою Луго - 2:0.