Мальорка

Мальорка Фото:: Twitter

20 тур іспанської Прімери продовжили на Естадіо де Сон-Моіс, де Мальорка приймала Валенсію.

Поєдинок між 7-й і 18-ю командою чемпіонату завершився несподіваним розгромом фаворита - 1:4. Вже до перерви «кажани» пропустили тричі. Дублем відзначився Будимир, ще один м'яч на рахунку Раілло.

Після перерви гості залишилися вдесятьох. Другу жовту заробив Дані Парехо за затримку суперника. Чисельна перевага дозволила господарям довести рахунок до непристойного.

Дані Парехо

Дані Парехо Фото: Twitter

Четвертим голом у воротах Доменека відзначився Джуніор з передачі героя зустрічі Будимира. У кінцівці зустрічі Ферран Торрес забив гол престижу. На цьому команди й розійшлися. Упевнена домашня перемога Мальорки - 4:1, яка дозволила їм залишити зону вильоту. Валенсія, у свою чергу, залишилася на сьомому місці турнірної таблиці чемпіонату Іспанії.