Жеребкування Кубка Іспанії

Жеребкування Кубка Іспанії Фото:: Королівська іспанська футбольна федерація

Вчора закінчився черговий етап Кубка Іспанії. Визначилися вісім команд, які зіграють у чвертьфіналі. На стадії 1/8 не обійшлося без сенсацій. Так, Севілья вилетіла з Кубка Іспанії, програвши клубу з другого дивізіону Мірандесу - 1:3. В інших поєдинках фаворити брали своє. Таким чином, крім Мірандеса, боротьбу за трофей продовжать: Реал Мадрид, Барселона, Реал Сосьєдад, Атлетик, Валенсія, Гранада і Вільяреал.

Сьогодні відбулося жеребкування стадії 1/4 фіналу Кубка Іспанії. Вашій увазі пари чвертьфіналу:

Реал Мадрид - Реал Сосьєдад

Атлетик - Барселона

Гранада - Валенсія

Мірандес - Вільярреал

Матчі 1/4 фіналу відбудуться 4, 5 і 6 лютого.

Нагадаємо, Барселона розгромила Леганес в 1/8 Кубка Іспанії (5:0). Дублем у воротах «папуг» відзначився лідер каталонців Ліонель Мессі.

Ця перемога стала для легенди «блаугранас» 500-ю у всіх іспанських турнірах (чемпіонат, Кубок і Суперкубок). Таким чином, аргентинець став першим в історії футболістом, якому підкорилося це досягнення.

Слідом за аргентинцем розташувалися: Хаві (482), Ікер Касільяс (463), Андрес Іньєста (459), Андоні Субісаррета (444).

Нагадаємо, Лео отримав шостий Золотий м'яч в кар'єрі. Аргентинець обійшов переможців Ліги чемпіонів - Вірджіла ван Дейка і Садіо Мане.

Нагадаємо, Ліонель Мессі висловив співчуття у зв'язку з трагічною загибеллю Кобі Браянта. Футболіст опублікував зворушливий пост в Інстаграмі.

До слова, в минулий вікенд Барселона зазнала першої поразки за Кіке Сетьєна. Каталонці поступилися Валенсії, пропустивши на перше місце в турнірній таблиці ЛаЛіги мадридський Реал.