Гранада - Еспаньол

Гранада - Еспаньол Фото:: Twitter

22 тур чемпіонату Іспанії відкрили на стадіоні Нуево Лос Карменес, де Гранада приймала кривдника Зорі в Лізі Європи Еспаньол. Нагадаємо, центральний матч туру відбудеться сьогодні о 17:00. Дивитися онлайн Реал - Атлетико ви можете у нас на сайті.

У першому таймі Гранада й Еспаньол обмінялися голами. Попри статус аутсайдера, відкрити рахунок вдалося саме гостям. На 27-й хвилині Рауль Де Томас реалізував пенальті - 0:1.

Господарі відповіли на 38-й хвилині. Карлос Фернандес шикарним пасом розрізав оборону гостей, а Дарвін Мачіс розібрався з голкіпером - 1:1.

Питання з переможцем матчу Гранада не стала відкладати на останні хвилини. Відразу після перерви зв'язка Мачис - Фернандес знову спрацювала, але на цей раз футболісти помінялися місцями. Мачіс віддавав, а Фернандес забивав - 2:1.

Гранада перервала серію з двох поразок поспіль (Барселоні - 0:1 і Севільї - 0:2) і залишилася на самому екваторі турнірної таблиці чемпіонату Іспанії, маючи після 22 матчів 30 очок. У наступному турі вони відправляться на Ванда Метрополітано до Атлетіко.

Еспаньол продовжує боротьбу за виживання. У команди зі столиці Каталонії 15 очок і останнє місце в таблиці. У наступному турі їх чекає домашній матч з Мальоркою.