Мілан в домашньому поєдинку 22 туру чемпіонату Італії розписав результативну нічию з Вероною (1: 1). За кілька хвилин до фінального свистка в першій команді Мілана дебютував 18-річний Даніель Мальдіні, поділившись враженнями від знакової події в кар'єрі молодого гравця.

«Це мрія, втілена в життя. Дебют був моєю метою. Тепер я продовжу набиратися сил. Це був дуже емоційний момент, але мій батько мене заспокоїв».

Молодший з синів живої легенди клубу Паоло Мальдіні став третім представником футбольної династії, що грав за першу команду Мілана після батька і діда Чезаре. Команда Стефано Піолі перервала п'ятиматчеву переможну серію у всіх турнірах, займаючи восьму сходинку в турнірній таблиці Серії А.