Валенсія - Атлетіко

Валенсія - Атлетіко Фото:: Твіттер Атлетіко

24 тур іспанської ЛаЛіги відкрили матчем на Местальї, де Атлетіко гостював у Валенсії.

Мадридці останнім часом привчили вболівальників до нудного футболу з мінімальною кількістю забитих м'ячів, а нерідко — і зовсім без них. Однак сьогодні фінальний свисток арбітра зафіксував результативну нічию з чотирма голами - 2:2.

Вже на 15-й хвилині Маркос Льоренте відкрив рахунок в матчі. Ближче до перерви Габріель вирівняв становище своєї команди, але гравці Атлетіко все одно пішли на перерву, випереджаючи суперника на один результативний удар. Томас могутнім ударом з лінії карного майданчика вразив ворота голкіпера Валенсії Жауме Доменека.

Валенсії знадобилося всього 15 хвилин після перерви, щоб зрівняти рахунок. На 59-й хвилині Кондогбіа встановив остаточний рахунок матчу - 2:2.

Становище в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії не змінилося: Атлетіко — четвертий, Валенсія — шоста. Розділяє команди всього два очки.

Нагадаємо, вже у вівторок Атлетіко зіграє на Ванда Метрополітано з Ліверпулем в рамках 1/8 Ліги чемпіонів. Валенсія наступного дня битиметься з Аталантою.