Тімо Вернер

Тімо Вернер Фото:: Getty Images

У першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів Тоттенгем на своєму полі приймав РБ Лейпциг. Поєдинок завершився мінімальною перемогою гостей з рахунком 1:0.

У першому таймі голів забито не було. Ініціативою володіли гравці РБ Лейпциг, проте розписатися у воротах суперника німцям так і не вдалося.

Єдиний гол у матчі був забитий в дебюті другої половини. На 58 хвилині Тімо Вернер реалізував пенальті, призначений після порушення Бена Девіса у своїй штрафній.

Тоттенгем - РБ Лейпциг 0:1

Гол: Вернер, 58 (пенальті).

Тоттенгем: Льоріс, Санчес, Девіс, Орье, Алдервейрелд, Ло Чельсо, Жедсон Фернандеш (Ндомбеле, 64), Лукас Моура, Вінкс, Бергвейн, Аллі (Ламела, 64).

РБ Лейпциг: Гулачі, Клостерманн, Мукіеле, Анхеліньо, Ампаду, Нкунку (Айдара, 74), Лаймер (Форсберг, 83), Забітцер, Хальстенберг, Вернер, Шик (Поульсен, 77).

Попередження: Ло Чельсо (10), Забітцер (12), Вернер (33), Девіс (56), Нкунку (72), Ламела (90).

Нагадаємо, Тоттенгем обіграв Астон Віллу останньому турі АПЛ. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 3:2.

У свою чергу, РБ Лейпциг розгромив Вердер в Бундеслізі. Команда Юліана Нагельсманна забила у ворота суперника три голи.