Жуніор Мораєс, Марлос і Алан Патрік

У першому матчі 1/16 Ліги Європи Шахтар на своєму полі приймав Бенфіку. Поєдинок завершився перемогою господарі з рахунком 2:1.

Перший тайм завершився нулями на табло. Шахтар володів ініціативою, однак відкрити рахунок команді не вдалося. На 21 хвилині гол Марлоса скасували через офсайд, який був визначений за допомогою відеоасистентів рефері.

Після перерви Шахтар продовжив створювати моменти й все ж домігся свого. На 56 хвилині Алан Патрік відкрив рахунок більярдним ударом з дальньої дистанції.

Втім, Бенфіка зуміла відігратися вже через 11 хвилин. Гол з гри Томаша Тавареша був скасований - після перегляду відеоповтору суддя призначив пенальті. Одинадцятиметровий реалізував Піцці.

Однак Шахтар не став задовольнятися нічиєю і вирвав перемогу. На 72 хвилині Віктор Коваленко замкнув передачу Жуніора Мораєса. Окремо варто відзначити настирливість Тайсона, який обікрав суперника на фланзі.

Шахтар - Бенфіка 2:1

Голи: Алан Патрік, 56, Коваленко, 72 - Піцці, 67 (пенальті).

Шахтар: П'ятов, Матвієнко, Ісмаїлі, Кривцов, Болбат, Алан Патрік (Маркос Антоніо, 80), Степаненко, Марлос (Коноплянка, 83), Коваленко, Тайсон (Тете, 90), Мораєс.

Бенфіка: Влаходімос, Ферру, Томаш Тавареш, Грімальдо, Рубен Діаш, Серві, Таарабт, Флорентіну, Піцці (Самаріс, 90), Шикінью (Рафа Сілва, 79), Сеферович (Вінісіус, 69).

Попередження: Флорентіну (90).