Едін Джеко

Едін Джеко Фото:: Getty Images

Рома після трьох поспіль поразок опинилася за межами топ-4 чемпіонату Італії, відстаючи від Аталанти на шість очок. Коронавірус сплутав всі карти організаторам Серії А, змусивши перенести чотири матчі туру. Проте, матч в Римі відбувся, а «вовки» отримали можливість наблизиться до заповітної четвірки. Для цього їм потрібно було обіграти Лечче.

Вже до перерви Рома забезпечила собі комфортну перевагу зусиллями Ундера і Мхітаряна. Євген Шахов, який з'явився на полі у другому таймі, не допоміг гостям уникнути розгрому. Джеко і Коларов довели рахунок до 4:0.

Рома - Лечче 4:0
Голи:
Ундер, 13, Мхітарян, 37, Джеко, 69, Коларов, 80
Рома: Лопес, Манчіні, Б.Перес, Коларов, Смоллінг, Мхітарян, Крістанте, Верету, Пеллегріні (Клюйверт, 46), Ундер (К.Перес, 61), Джеко (Калинич, 82)
Лечче: Віджоріто, Донаті (Меккарьелло, 83), Кальдероні, Лучіоні, Россеттіні, Петріччоне (Шахов, 46), Манкозу, Барак, Майер (Таксідіс, 66), Дейола, Лападула
Попереджений: Манчіні, 49

Вчора Ювентус обіграв на виїзді СПАЛ в матчі 25 туру чемпіонату Італії.

Нагадаємо, що матч ще одного претендента на чемпіонство - Інтера - переніс через спалах коронавірусу на півночі Італії. Також Серія А скасувала поєдинки Аталанта - Сассуоло, Верона - Кальярі та Торіно - Парма.