Дріс Мертенс

Дріс Мертенс Фото:: Getty Images

У першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів Наполі на своєму полі приймав Барселону. Поєдинок завершився нічиєю - 1:1.

Розмочити рахунок в матчі вдалося Наполі - на 30 хвилині відзначився Дріс Мертенс. Більше м'ячів у першому таймі забито не було.

Після перерви Барселона зуміла відігратися - на 57 хвилині Антуан Грізманн розписався у воротах суперника. Більше голів уболівальники не побачили.

Варто відзначити, що Барселона догравала зустріч у меншості. На 89 хвилині Артуро Відаль отримав дві жовті картки і був вилучений. Матч-відповідь, який відбудеться 18 березня, чилієць пропустить.

Нагадаємо, в останньому матчі ЛаЛіги Барселона розгромила Ейбар з рахунком 5:0. Ліонель Мессі оформив покер.

У свою чергу, Наполі здобув вольову перемогу над Брешією в Серії А. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:1.