У матчі 24 туру Бундесліги Кельн здобув звитягу над Шальке - 3:0. Третій гол «козлів» вийшов досить курйозним.

На 75-й хвилині за рахунку 2:0 півзахисник господарів Флоріан Каінц завдав нескладний удар по воротах Олександра Нюбеля, який влітку перебереться до Баварії, однак 23-річний голкіпер не зміг зафіксувати м'яч, пропустивши його між ніг.

Нагадаємо, торік в матчі 15 туру Бундесліги Шальке - Айнтрахт (1:0) стався жахливий епізод за участю воротаря господарів Олександра Нюбеля і нападника гостей Міята Гачіновіча.

На 67-й хвилині голкіпер вийшов з воріт, щоб випередити нападника в боротьбі за м'яч. Через мить сталося жахливе зіткнення.

До речі, «кобальтові» відреагували на перехід гравця в Баварію, відібравши капітанську пов'язку у Нюбеля.