Амстердамький «Аякс» у статусі героя – вчора в ЛЧ команда Франка де Бура подужала каталонську «Барселону» 2:1.

Каталонці, які вже забезпечили собі вихід у плей-оф, допомогли чемпіону Нідерландів. Принаймні у першому таймі «Барса» грала вайлувато і закономірно пропустила два голи. На 19 хвилині відзначився Тулані Сереро. А коли тайм добігав кінця, доволі ефектний гол вдався Данні Хюсену. Хоча зрештою молодому голландцю і допоміг рикошет від Піке.

У другому таймі «Барселона» повернулася у боротьбу. Допомогли у цьому гравці «Аякса». Після неточного пасу Ван Рійна віч-на-віч виходив Неймар. Ціною пенальті і червоної картки його зупинив Вельтман, а з позначки точно пробив Хаві.

Тож «Аякс» переміг 2:1 - амстердамці продовжують боротьбу за вихід у плей-оф, а от для Херардо Мартіно це перша поразка на чолі «Барселони».