Динамо Брест

Динамо Брест Фото:: Сайт Динамо Брест

Динамо-Брест в гостьовому матчі 5 туру чемпіонату Білорусі мінімально поступилося Вітебську на полі суперника. Чинний чемпіон країни вийшов на гру з трьома українцями в стартовому складі.

Основні події в матчі припали на заключний відрізок гри: на 73 хвилині захисник Динамо Кікі був видалений, отримавши друге попередження за рахунку 0:0. Вже через 12 хвилин український центрбек Євген Хачеріді привіз пенальті у ворота своєї команди ціною прямої червоної картки. Удар з одинадцятиметрової позначки реалізував Ніколаеску. Час, що залишився, клуб з берегів Бугу догравав удев'ятьох.

Український хавбек Вітебська Максим Каленчук провів на полі всі 90 хвилин.

Поразка від Вітебська відкинуло Динамо-Брест на дев'яту сходинку турнірної таблиці Вищої ліги, поступаючись лідеру чемпіонату Слуцьку всього три очки.

Додамо, Білорусь є єдиною європейською країною, в якій грають в футбол на вищому рівні, попри пандемію коронавірусу. У всіх інших країнах — павза.