Серхіо Агуеро в 2012 році

Серхіо Агуеро в 2012 році Фото:: Getty Images

Сезон 2011/12 в АПЛ ознаменувався неймовірною розв'язкою. Перед останнім туром Манчестер Сіті потрібно перемогти непоступливий КПР, який вів в рахунку до 90-ї хвилини - 2:1.

Відзначимо, що зараз «городяни» активно цікавляться Рафаелем Вараном:

На стадіоні Етіхад підопічні Роберто Манчіні зуміли здобути перемогу. Спочатку відзначився боснієць Едін Джеко, а на 90+4 хвилині Серхіо Агуеро вирвав перемогу для своєї команди. Відзначимо, якби не гол аргентинця, черговий тріумф в АПЛ святкував би МЮ Алекса Фергюсона, який набрав з «городянами» однакову кількість очок, але поступився першим місцем за додатковими показниками.

Фани Ман Сіті можуть вічно дивитися, як їх команда вигризла чемпіонство і «втерла носа» іменитим сусідам.