Шальке

Шальке Фото:: Твіттер Шальке

Сьогодні, 27 травня, РБ Лейпциг і Герта розписали яскраву нічию. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:2.

Після цього в рамках 28 туру Бундесліги відбулися ще чотири гри. Вони також заслуговують вашої уваги.

Так, Аугсбург і Падерборн розписали суху мирову. За 90 хвилин жодній з команд не вдалося розмочити рахунок.

Своєю чергою, Гоффенгайм обіграв Кельн з рахунком 3:1. Примітно, що обидві команди догравали поєдинок вдесятьох.

Крім цього, Шальке знову зазнало поразки. На цей раз «кобальтові» поступилися Фортуні, ведучи по ходу гри. Рахунок - 1:2.

Також Уніон і Майнц зіграли внічию, забивши по одному голу. Берлінці провели весь другий тайм у меншості.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу всі європейські першості були припинені, крім чемпіонату Білорусі. Сезон в Нідерландах, Франції та деяких інших країнах був достроково завершений.

Нещодавно зірки українського футболу вирішили показати як поводитися під час карантину. Коноплянка, Зінченко й інші футболісти через цікавий ролик закликали всіх дотримуватися елементарних правил гігієни.

Також пропонуємо вам подивитися свіжий випуск програми Футбол NEWS. Журналісти каналів Футбол 1/2/3 зібрали для вас найцікавіші новини.