Ворскла

Ворскла Фото:: Footboom

У півфіналі Кубка України лицем до лиця зійшлися Маріуполь і Ворскла. Поєдинок з двома овертаймами й серією післяматчевих пенальті завершився тріумфом полтавців.

Тим часом пропонуємо згадати, як Шахтар гарантував собі перемогу в чемпіонаті України:

Основний час поєдинку завершився нічиєю 1:1. Відкрити рахунок вдалося Маріуполю - на 37 хвилині відзначився Сергій Горбунов. Ворскла відігралася за 10 хвилин до кінця основного часу - Ібрагім Кане реалізував пенальті.

Обидва овертайми завершилися без голів, а тому доля поєдинку вирішилася в серії післяматчевих пенальті. Точнішими виявилися гравці Ворскли, які забили тричі, тоді як їхній суперник - двічі.

Головним героєм серії став 16-річний голкіпер Ворскли Павло Ісенко. Тренерський штаб випустив воротаря наприкінці другого овертайму, спеціально для участі в перестрілці. Юнак не підвів і відбив три удари суперника.

Додамо, першим фіналістом Кубка України стало Динамо, яке вибило з турніру Минай. Фінал відбудеться 8 липня, на Арені Львів.

Відзначимо, 13 червня Маріуполь і Ворскла зустрілися в рамках 26 туру чемпіонату України. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию - 1:1.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу всі європейські першості були припинені, крім чемпіонату Білорусі. Сезон в Нідерландах, Франції та деяких інших країнах був достроково завершений. У свою чергу, Бундесліга, Favbet Ліга, ЛаЛігаСерія А, АПЛ і чимало інших ліг вже відновилися.