Аталанта

Аталанта Фото:: Офційний сайт УЄФА

В рамках 28 туру Серії А Аталанта святкувала виїзну перемогу над Удінезе. Фінальний свисток зафіксував перемогу команду Руслана Малиновського - 3:2.

Український хавбек другу гру поспіль вийшов у основі, поступившись місцем на полі найкращому бомбардирові команди Луїсу Муріель, який своє слово скаже у другому таймі.

До перерви команди встигли обмінятися люб'язностями. Гол Сапата на 10 хвилині не збентежив господарів, відповівши забитим м'ячем Лазаньї. Під завісу першого тайму Малиновський заробив гірчичник, і був замінений на 51 хвилині.

Заміни зіграли ключову роль для команди Джан П'єро Гасперіні - Муріель після виходу на поле показав, що б'є штрафні не гірше, ніж Гомес і Малиновський, а через 8 хвилин знову заскочив зненацька воротаря суперника потужним ударом. Дубль Лазаньї повернув інтригу в матч на 87 хвилині, але Аталанта не дала супернику звести гру до нічийного результату.

Аталанта скористалася осічкою Роми, збільшивши відрив від найближчого переслідувача на 9 очок, Команда Паулу Фонсека поступилася Мілану (0:2) на Сан-Сіро.