Мальорка - Сельта

У минулому турі Сельта сенсаційно відібрала очки у Барселони - 2:2. Здавалося, що підопічні Оскара Гарсії як мінімум не програють Мальорці, яка знаходиться в зоні вильоту, але кінцевий результат матчу виявився досить несподіваним.

Дивіться огляд матчу Сельта - Барселона:

Мальорка початку відчайдушне бомбардування воріт Сельти з самого стартового свистка, а до перерви підопічні Вісенте Морено обігравали суперника в три м'ячі. На початку другого тайму Яго Аспас відквитав один гол, але гості відповіли ще двома. Остаточний рахунок матчу - 5:1.

Попри поразку Сельта все одно має пристойний гандикап над Мальоркою — п'ять очок. У наступному турі «кельти» зіграють вдома з Бетісом, а «червоно-чорні» відправляться в гості до Атлетіко.

Додамо, що в ці хвилини Барселона приймає мадридський Атлетіко. Ми ведемо пряму онлайн-трансляцію матчу Барселона - Атлетіко.